O firmie PRIV CD Krzysztof Druzgała

01 styczeń 2001 roku - uruchomienie działalności gospodarczej.

rok 2001 Pierwszy rok działalności na lokalnym rynku usług informatycznych i sprzedaży sprzętu komputerowego.

rok 2002 Drugi rok działalności na lokalnym rynku usług informatycznych i sprzedaży sprzętu komputerowego. W tym roku firma wprowadział do swojej oferty usługi foto-wideo oraz usługi internetowe.

rok 2003 Firma rozpoczyna sprzedaż swoich towarów i usług na terenie całej Polski. Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, MICROSOFT, MSI. wrzesień 2003 r. - rozpoczęcie współpracy z Panda Software i poszerzenie oferty o oprogramowanie do ochrony antywirusowej.

rok 2004 Uruchomienie pierwszych stabilnych wersji systemu MOZAIK (systemu dynamicznych stron www). Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, MICROSOFT, MSI, ASUS, ARISTO.

rok 2005 styczeń 2005 r. - rejestracja firmy jako podatnika VAT UE i rozpoczęcie współpracy z firmami z terenu Unii Europejskiej.
maj 2005 r. - uruchomienie sklepu internetowego Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, AMD, MICROSOFT, CANON, D-LINK, LG, EPSON, HP, PANDA SOFTWARE, MSI, SEAGATE.  

rok 2006 - 2011 Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.

rok 2011 Uruchomienie telefonii internetowej o zasięgu krajowym TEL PRIV CD. Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.

rok 2012 Modernizacja sieci NET PRIV CD i uruchomienie nowych opcji abonamentowych. Ze względu na recesję w kraju i spadek rentowności lokalnej sprzedaży sprzętu komputerowego sklep stacjonarny powiększa ofertę produktową i w całości migruje do sprzedaży internetowej. Reorganizacja firmy i redukcja zatrudnienia. Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.

rok 2013 i 2014 Modernizacja firmy, zmiany w ofercie i sposobie działania. Szkolenia, pozyskiwanie nowych zleceń, rozwinięcie oferty firmy w usługach IT dla firm.

rok 2015 i 2016 Rozwinięcie oferty firmy w usługach IT dla firm.

rok 2017 Uruchomienie druku niskonakładowego w ofercie dla firm. Modernizacja firmy i przygotowanie do wprowadzenia nowych produktów i usług.